Геотермальні зонди Frank,теплові насоси Nibe, та додаткові деталі доступного опалювання будинку

Оточуюче середовище приховує в собі чималу кількість тепла, яку можна застосувати в системі опалення будинків. Створенням такої унікальної системи займались ще два сторіччя тому. Недостатня кількість якісних матеріалів і можливостей перетворили тоді цю унікальну систему постачання тепла в фінансово складну. Технологія дожила до сучасності і в наші дні вже користується небаченою популярністю. Судячи із статистики, споживачі сьогодні набагато більше цікавляться пошуковими запитами формату: «геотермальні зонди frank», що очікувано, з огляду на сучасну вартість опалювання будинку. Технологія теплових насосів передбачає певні тонкощі та особливості, про які варто знати.     

Тепловий насос збирається з трьох базових контурів: зовнішній, внутрішній та контур опалювальної системи. Контури перенаправляють теплову енергію в житлове приміщення, але не являються основним агрегатом для опалення. Ефективність витрачання електроенергії завжди лишається незмінно на висоті. Початковий зовнішній контур функціонує в режимі витягування тепла з води, ґрунту чи повітря та направляти його контуру внутрішнього типу. Транспортування тепла в систему опалення приміщення відбувається через внутрішній контур та конденсатор системи. Закономірно, що вихідна потужність залежить від рівня температури зовнішнього джерела тепла.  

Витягувати теплову енергію насос спроможне з повітря, озер та ставків чи землі біля будинку. Забирати теплову енергію з води дає змогу спеціальний комплекс з труб, який встановлюється на достатню глибину у водоймище в безпосередній близькості до будинку. Плюсова температура води лишається навіть у випадку зниження температури повітря нижче нуля градусів за Цельсієм. На певній глибині землі не менш успішно зберігається стала температура, яка може бути застосована для опалення. Встановлювати систему труб під землею можна як у вертикальному положенні, так і горизонтально. У випадку вертикального розміщення ефективність  вища. Різного роду пристрої чи системи постійно продукують тепло у повітря, яке може бути направленим в систему опалювання будинку.  

В залежності від будинку та території біля нього для розміщення такої системи отримання тепла потрібна розробка спеціального проекту. Важливо довірити задачу з встановлення теплового насосу кваліфікованим професіоналам. Вже чимало користувачів подібного обладнання відчули на собі високий рівень якості рішення.

Источник: https://alternetica.com.ua/ua/

Категории: 

Опубликовано 30.10.2017 10:55